Dostawcy Internetu   ·   Reklama AdWords   ·   Lanpolis.pl - routery, sieci wifi, mobilny internet, dostawcy internetu, telekomunikacja

Lanpolis.pl

Internet, Operatorzy, Mobilny Internet, WiFi, VoIP

Lanpolis.pl » Neostrada » Nowości » Neostrada TP z telewizją satelitarną

Neostrada TP z telewizją satelitarną

Telekomunikacja Polska uruchamia usługi cyfrowej telewizji satelitarnej w pakiecie z dostępem do Internetu.

Nie jest to jednakże oferta dwukierunkowego dostępu do sieci przez satelitę. Łącze ADSL jest niezbędne do korzystania z nowej usługi. W jej ramach operator zapewnia klientom dostęp do ok. 30 programów telewizyjnych (oraz dodatkowych ogólnodostępnych kanałów z satelity Hot Bird) wraz z trzema wariantami neostrady (512/1024/2048).

Dzięki nowej usłudze TP chce dotrzeć z ofertą multimedialną do klientów spoza dużych aglomeracji, którzy ze względu na parametry łączy ADSL nie mogli dotychczas korzystać w telewizji cyfrowej poprzez neostradę.

TP przekonuje o atrakcyjność cenowej nowych usług. Telewizja jest praktycznie za darmo, ponieważ za pakiet neostrady tp z telewizją, przy umowach na 24 miesiące, klient zapłaci tyle samo, ile za sam internet z liveboxem” – komentuje Paweł Galej, Dyrektor Departamentu Usług Telewizyjnych i VOD w TP.

Przykładowo w wariancie „neostrada 2048 + telewizja satelitarna” abonament (przy umowie na 24 miesiące) wynosi 89 zł miesięcznie. Promocyjna cena zestawu satelitarnego to 1,22 zł.

Źródło: networld.pl

Przeczytaj więcej informacji na ten temat:

RSS Chcesz być informowany o kolejnych wpisach na ten temat?
Darmowa subskrypcja przez kanał RSS: kliknij tutaj.

154 komentarze do wpisu “Neostrada TP z telewizją satelitarną”

Możesz śledzić komentarze przez kanał RSS

comments Aga

Dzień dobry. Mam problem z obrazem. Na niektórych programach mam go(np. sport orange) a na niektórych nie (np. TYP1, TVN) co robić?

comments arturo

NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ NA JAKIŚ SZAJS JA MAM TELEWIZJĘ I CO CHWILA JEST JAKIŚ PROBLEM TO ZŁĄCZA ALBO COŚ INNEGO W LIVEBOXEM A JAK COŚ CHCĄ WAM DAĆ PRZEZ TELEFON TO NAPEWNO WAS OSZUKAJĄ A POTEM TO WY SIĘ MARTWCIE

comments baśka

Czekam już ok 2 miesiące na zmianę i podłączenie pakietu i nic się nie dzieje. Interweniowałam już kilka razy telefonicznie i w punkcie TP. Zapłaciłam za instalację i ustawienia anteny.
Wszystkie urządzenia są podłączone jak należy. Chyba zerwę umowę!TYLKO DLACZEGO TAK NAMOLNIE NAMAWIAJĄ NA ZMIANĘ PAKIETÓW SKORO SIĘ NIE WYWIĄZUJĄ Z UMOWY?

Już tracę cierpliwość i chyba wypowiem umowę! TYLKO DLACZEGO TAK NAMOLNIE NAMAWIAJĄ NA ZMIANY PAKIETÓW SKORO SIĘ NIE WYWIĄZUJĄ Z UMÓW!

comments wqrwiony

Mam neostrade 6mbit od tych szmaciarzy. Od 5ciu miesiecy wieczorami jest ledwo 3mbit i 20% utraty pakietów. Jakbym dostal, ktoregos z ich tłustych szefów na długość ręki to bym zajebał. XXI wiek a internet jak za czasów modemów.