Dostawcy Internetu   ·   Reklama AdWords   ·   Lanpolis.pl - routery, sieci wifi, mobilny internet, dostawcy internetu, telekomunikacja

Lanpolis.pl

Internet, Operatorzy, Mobilny Internet, WiFi, VoIP

Lanpolis.pl » Nowości » UPC » Nowe modemy w UPC

Nowe modemy w UPC

Klienci internetowych usług UPC chcąc cieszyć się bezprzewodowych dostępem do sieci będą mogli skorzystać z nowej oferty na modemy bezprzewodowe. Nowe modemy posiadają wbudowany router sieci bezprzewodowej WiFi.

Nowe urządzenia produkowane są przez koncern Thomson i pracują w stadardzie 802.11b/g. Nad bezpieczeństwem sieci bezprzewodowej czuwa szyfrowanie WEP, WPA, WPA2 oraz protokół TKIP (Temporal Key Integrity Protocol). Urządzenia posiadają również zaimplementowaną funkcję Firewall.

Modemy instalowane będą u nowych klientów, którzy zdecydują się na opcję UPC WiFi. Dodatkowo w zestawie klienci otrzymają bezprzewodową kartę sieciową do podłączenia komputera starszego typu.

Z usług UPC Polska korzysta już ponad 358 tys. internautów. W ofercie UPC znajduje się ponadto usługa najszybszego dostępu do internetu dla klientów indywidualnych, UPC Internet Ultra, o przepustowości do 20 Mb/s. Wszystkie opcje oferty UPC dostępne są w naszej porównywace łączy internetowych Wybieramy.net.

Instrukcja routera Thomson TWG850-4U.

Telewizja internetowa

Użytkownicy usługi internetowej UPC mogą w pełni wykorzystać wysokie przepustowości swoich łączy dzięki serwisowi multimedialnemu UPCLive.pl i dostępnej w nim usłudze UPC Live TV. Pozwala ona na odbiór 9 kanałów wchodzących w skład usługi telewizyjnej UPC za pośrednictwem komputera i Internetu. Dzięki temu klienci UPC otrzymują dostęp do najświeższych informacji, programów edukacyjnych, sportowych i rozrywkowych bez konieczności posiadania dostępu do telewizora. W chwili obecnej w UPC Live TV dostepne są kanały: TVN 24, EuroSport, Mini Mini, Animal Planet, CNN, Discovery Channel, Zig Zap/Hyper oraz National Geographic Channel.

Źródło: UPC

Przeczytaj więcej informacji na ten temat:

RSS Chcesz być informowany o kolejnych wpisach na ten temat?
Darmowa subskrypcja przez kanał RSS: kliknij tutaj.

7 komentarzy do wpisu “Nowe modemy w UPC”

Możesz śledzić komentarze przez kanał RSS

comments klęku

Znajomy monter mówi że porażka straszna te modemy. 60% nie działa.
„Złom jak c***, Thomson. Czego tu się spodziewać… weszły kilka tyg temu i po paru dniach wrocilismy do starych wi-fi”

edit: cenzura

comments Sali

Ja chyba jestem szczęśliwym posiadaczem, bo od kilku dni użytkuję ów modem i nie narzekam. Wszytko chodzi jak należy.

comments al25

Nie jestem ani monterem ani urzytkownikiem modemu Thomson TWG850-4U jednakze jestem praktykiem. Obiektywnie patrzac na ten modem powiem iz od strony oprogramowanie nie jest zly natomiast niestety nie wszystkie uslugi jakie on oferuje sa dostepne a to spycha go ze swojej pozycji jaka zajmuje. Patrzac od strony mozliwosci na jakim mnie by zalezalo nie polecam tego modemu.

comments Vieri37

Jestem użytkownikem tego modemu, zainstalowałem sieciówke która jest dołaczona do niego i wielka porażka, predkośc z 25 mega zmalała do max 9. Nastepnie sama karta po uruchomieniu koputera jest nie widoczna lub sama od siebie sie instaluje nawet i 8 razy prubowałem ja na innych kompach to samo, spróbowałem inna sieciowke wi-fi tez lipa prędkośc ok 1100 Kb/s a łacze mam 25 Mb.

comments Piotrek

Ja mam tak samo jak Vieri37 te samo łącze a max download jaki udało mi sie osiągnąć to 2000 Kb/s :/ a to trochę chyba za mało na takie łącze :( można coś z tym zrobić?? macie jakieś porady ??

comments Paweł Załucki

Ja również mam ten problem! Wcześniej miałem 15 MB i działało leppiej niż teraz na 25 MB… totalna porażka! Zamiast mi zwiększyć przesył to te barany mi zmiejszyli! mogłem nie zmieniać prędkości ale mądry Polak po szkodzie! :( jeśli komuś pomogli lub to jakoś załatwił prosżę o maila z informacją… Pozdro dla wszystkich =)

comments Paweł Załucki

Acha chciałem tylko dodać że ja mam nadal swój stary modem… Web Stara… więc to raczej nie wina modemów ale jakiś przekrętów ze strony UPC…. bez kitu mnie zawiedli… a tak ich wszystkim chwaliłem że najlepszy dostawca na rynku w mojej okolicy… :/