Dostawcy Internetu   ·   Reklama AdWords   ·   Lanpolis.pl - routery, sieci wifi, mobilny internet, dostawcy internetu, telekomunikacja

Lanpolis.pl

Internet, Operatorzy, Mobilny Internet, WiFi, VoIP

Lanpolis.pl » Huawei » Sprzęt » Orange Domino czyli mobilny router od Orange

Orange Domino czyli mobilny router od Orange

Orange Domino to inaczej Huawei E5, jest kieszonkowym routerem o niewielkich wymiarach. Urządzenie trafiło do testów do polskiego oddziału Orange Labs. Router o wymiarach 95x48x13mm posiada wbudowany modem pracujący w standardzie GSM/GPRS/Edge oraz 3G z HSDPA 7,2Mbps.

Do komunikacji z komputerem urządzenie wykorzystuje sieć WLAN (802.11b/g), dzięki czemu można w obrębie zasięgu sieci WiFi udostępnić dostęp do sieci.

Orange Domino może działać bez zasilania przez ok. 5 godzin, a jeśli zabraknie nam energii wystarczy podłączyć go do laptopa przez port USB lub tradycyjną ładowarkę sieciową. Jeśli nie ma potrzeby korzystania z routera poprzez sieć WiFi, Orange Domino może służyć jako zwykły modem 3G. Dodatkowo urządzenie posiada wyświetlacz w technologii OLED, na którym pojawiają się najważniejsze informacje i parametry urządzenia. Slot kart pamięci microSD pozwala na udostępnianie danych podłączonym użytkownikom sieci.

Parametry routera:
waga: 21 g
wymiary: 95 x 48 x 13 mm
kolor : biały
Kompatybilny z:
– Microsoft Windows 7
– Microsoft Windows XP 32 bits
– Microsoft Windows Vista 32 bits
– Mac OS 10.4 et 10.5 et 10.6
– Linux

Łączność
– HSDPA:7.2Mbps(DL)/ HSUPA: 5.76Mbps(UL)
– UMTS
– EDGE/GPRS/GSM
– WIFI 802.11b/g

źródło: Telepolis.pl

Przeczytaj więcej informacji na ten temat:

RSS Chcesz być informowany o kolejnych wpisach na ten temat?
Darmowa subskrypcja przez kanał RSS: kliknij tutaj.

Komenatrze wyłączone.