Dostawcy Internetu   ·   Reklama AdWords   ·   Lanpolis.pl - routery, sieci wifi, mobilny internet, dostawcy internetu, telekomunikacja

Lanpolis.pl

Internet, Operatorzy, Mobilny Internet, WiFi, VoIP

Lanpolis.pl » Orange Free » Szybki Internet Orange w kolejnych miastach

Szybki Internet Orange w kolejnych miastach

orange-logoOrange uruchomił dostęp do mobilnego Internetu w technologii HSPA+ o prędkości do 21 Mb/s w standardzie UMTS900. Internet w tej technologii dostępny będzie w kolejnych miastach.

Na początek Orange zwiększył szybkość internetu w okolicach Białegostoku, Elbląga, Ełku, Gorzowa, Krosna, Nowego Sącza, Olsztyna, Przemyśla, Rzeszowa, Szczecina, Tarnobrzega, Tarnowa i Zielonej Góry. Notabene byłem w ostatni weekend w okolicach rodzinnej Zielonej Góry i pozytywnej różnicy trudno nie zauważyć. W tym tygodniu Orange uruchomił UMTS900 w kolejnych miejscach. Mamy także dobrą wiadomość dla tych z Was, co mieszkają w okolicach: Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Leszna oraz Radomia.

Przypomnę, że dzięki modernizacji naszej sieci i wykorzystaniu obu pasm UMTS w zasięgu szybkiego Internetu znajdzie się w 2014 roku aż 98,9 proc. mieszkańców Polski – skomentował informację Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Źródło: Orange

Przeczytaj więcej informacji na ten temat:

RSS Chcesz być informowany o kolejnych wpisach na ten temat?
Darmowa subskrypcja przez kanał RSS: kliknij tutaj.

Komenatrze wyłączone.