Dostawcy Internetu   ·   Reklama AdWords   ·   Lanpolis.pl - routery, sieci wifi, mobilny internet, dostawcy internetu, telekomunikacja

Lanpolis.pl

Internet, Operatorzy, Mobilny Internet, WiFi, VoIP

Lanpolis.pl » Nowości » Play Online » Nowa Formuła Play na kartę

Nowa Formuła Play na kartę

play_logo_650x440Play wprowadza nową usługę na kartę. Dzięki niej klient może kupić kilka usług wpisując jeden prosty kod lub wysyłając jednego SMS-a, a usługi automatycznie włączane są co miesiąc. Nowa oferta to odpowiedź Play na najważniejsze potrzeby klientów usług przedpłaconych – prostotę oraz niską cenę.

W ramach nowej oferty pojawiają się trzy pakiety usług – Formuła SMS, Formuła 3w1, Formuła 4w1. Każdą z Formuł włącza się tylko jednym kodem, a one odnawiają się co miesiąc – automatycznie. Formuła 3w1 to nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w Play oraz 100 MB Internetu w sieci 4G LTE za 14 zł miesięcznie. Usługę tę uruchamia się kodem *111*402*1# lub wysyłając SMS o treści: START.402 pod numer 111.

Poniżej stawki w ofercie Formuła Play na Kartę, które obowiązują, gdy klient nie włączy żadnej z nowych Formuł:

Stawki podstawowe w ofercie Formuła Play na Kartę
Połączenia do wszystkich sieci 29 gr /minutę
SMS-y 9 gr /SMS
MMS-y 19 gr /MMS
Transfer danych 2 gr /100kB

Play wprowadza także nowe startery z ofertą Formuła Play na Kartę, które umożliwiają testowanie Formuły 3w1 przez 7 dni za darmo oraz bonus 5 zł za korzystanie z Internetu pierwszy raz dla wszystkich klientów, którzy zmienią ofertę na nową. Nowej Formule towarzyszy także usługa Bezpieczny Internet w Formule Play na Kartę. To usługa, dzięki której klient może korzystać z Internetu bez obawy o koszty, dlatego że po wydaniu 5 zł na transfer danych, stawka za Internet wynosi 0 zł, a Internet działa ze zmniejszoną prędkością (8 kB/s). Szybkość Internetu można zwiększyć poprzez Formuły zawierające pakiet danych oraz dwa poniższe pakiety:

Koszt pakietu Ważność pakietu Limit danych Kod  aktywacyjny
9 zł 30 dni 500 MB *111*404*1#
20 zł 30 dni 1,5 GB *111*405*1#

Pakiety można wielokrotnie aktywować, a ich ważność to 30 dni.

Źródło: Play

Przeczytaj więcej informacji na ten temat:

RSS Chcesz być informowany o kolejnych wpisach na ten temat?
Darmowa subskrypcja przez kanał RSS: kliknij tutaj.

Komenatrze wyłączone.